Dosažitelné vlastní bydleníMůže to mít více řešení. Například je možno si vzít půjčku, pokud se domníváte, že splňujete náročná kritéria banky. Jenže, co když nechcete až do konce života otročit jen pro ni a nic si neužít. Jde to i takto? Samozřejmě, že to jde. Navíc na tomto řešení není nic tak hodně složitého. Je velmi jednoduché, skoro až primitivní. Stačí se zkusit zajímat o tiny house. Asi nevíte, o čem je řeč, ale nejblíže k tomu má výraz komfortní maringotka. Tiny house je totiž dům na kolech, který můžete dle libosti přemisťovat tam, kam zrovna chcete. Abyste rozuměli, není to maringotka v tom hanlivém slova smyslu. Právě naopak. Toto je se vším komfortem, takže se tu vlastně žije jako v bytě v paneláku, jen jste uprostřed přírody. Pokud si tedy domek necháte odvézt tam.

malý domek

Toto bydlení u nás v našem státě není staré, je to poměrně novinka, ale už si získala spoustu zájemců a spousta lidí tak již bydlí. Cena se pohybuje kolem půl milionu korun, což se dá krásně splatit. Můžete samozřejmě oželet některé věci a dostat se třeba na polovinu, ale to už by asi nebylo ono.

Tento domek můžete mít kdekoli, mimo chráněné krajinné oblasti. Možná i zde, ale na to už byste potřebovali speciální povolení. V národních parcích jej nedostanete. A pozor, ať stojíte, kde stojíte, nikdy se nenapojujte na veřejné sítě a nedělejte si před vchodem nebo jinde něco jako terasu či předzahrádku. To už byste totiž splnili statut zástavby a v tom je problém.

malý domek

Pokud máte zájem o tento životní styl, můžete se podívat sem na tiny house cz. Zde je spousta dalších informací a díky telefonnímu číslu se můžete ptát na co chcete. Pokud jste tedy klikli na onen odkaz, jistě jste již na webových stránkách společnosti, která bude takovým vaším malým průvodcem. Tak se tam pořádně rozhlédněte a můžete si také ihned odmluvit spolupráci. A vy můžete bydlet už o prázdninách.