Potřebujete svatební fotografie? Máme pro vás typ!Dost často například na facebooku, instagramu, nebo na jiných sociálních sítí vidím spoustu a spoustu fotografií a videí z různých svateb. Nicméně pouze málo z nich je opravdu hezkých a kvalitních! Představte si to, plánujete s vaším milým svůj vysněný svatební den a máte plány jaké fotografie byste si chtěli nechat udělat například někde v přírodě na louce, v lese u kostela atd. Má kamarádka z internátu se příští víkend vdává a já se už nemůžu dočkat toho, až na její svatbu dorazím. Svatební den je jeden z nejdůležitějších dní v našem životě, když ovšem nepočítám narození dítěte.

svatební den

A proto je také velice důležité spoustu věcí okolo zařizování svatebního dne jako je svatební hostina, svatební dar, ale také předsvatební a svatební fotografování. Vybrat dobrého fotografa, který vám vytvoří kvalitní fotografie je také nezbytnou a důležitou součástí každé svatby. Naši fotografové jsou z Českých Budějovic. Naši fotografové svatby dokumentují po celé republice i v zahraničí.

svatba

Mezi jakými fotografy si můžu vybrat?

Mezi fotografem, který ale také vytváří svatební videa, který se jmenuje- Yorge, dále svatebním fotografem z Českých Budějovic Martinem nebo fotografem Vojtou. Velkou výhodou je také to, že vám vytvoříme fotografie i v nepříznivém počasí, a to i třeba za deště, což ne každý fotograf je ochotný vám poskytnout! Já jsem se dívala na různé fotografie, na které se na naších internetových stránkách můžete podívat samozřejmě i vy samy! A viděla jsem krásné fotografie ženicha i nevěsty u moře na pobřeží, nevěstu s krásnou kyticí ve vlasech – fotografie jsou velmi dobře zaostřené a zaměřené na různé detaily! Dále svatební fotografie mezi slunečnicemi, fotografie přímo z obřadu a svatební hostiny, nádherná umělecká fotografie při západu slunce s nádherným barevným nebem a v poslední řadě fotografie různých jiných věcí jako třeba svatebního dortu a svatebních dobrot. Přesvědčte http://www.extra.cz/zeny-s-par-kily-to-maji-v-zivote-lehci-neverite-presvedcte-se-sami se samy na naších internetových stránkách zde…