Pro děti


Také máte malé děti? Pokud ano, tak také samozřejmě jestli budete chtít, by se vaše děti nenudily a aby také měly dostatek pohybu. Podle mého názoru je pro děti pohyb opravdu hodně důležitý, protože pokud si na pohyb už vůbec nezvyknout, když jsou ještě malé děti, tak potom v budoucnu, když budou dospělí, tak nebudou moct chtít sportovat. A vy se možná ptáte, jak tohle vím, nevěřte vy, že s tím to mám opravdu velké zkušenosti. Protože pracovala jsem ve školce asi sedm let. A vím, že když děti kolikrát měli doma takový vzor, že tam nebyl žádný pohyb a žádný sport, tak ani ve školce potom nechtěly chodit na delší procházky.

Děti milují hry.

My jsme třeba s dětmi ve školce ušli sto metrů a už děti, kterém třeba bylo pět let, tak už si jen stěžovaly, že je bolí nohy a záda, že to je pro ně velice náročná cesta. Myslím si, že tohle měli asi z domu, protože buďto jezdili všude autem anebo stále jenom seděli doma a koukali na televizi. Opravdu si nedokážu představit, že by moje děti stále jenom seděly u televize a koukali na ní a vůbec neměly žádný pohyb. A moje děti už vlastně od čtyř let se věnovaly hodně sportu a hrály tenis a občas jsme si také rekreačně zahráli golf. I když jenom jednou týdně. Také jsem svým dětem chtěla pořídit na zahradu opravdu krásné hřiště.

Děti se chtějí bavit.

A moje kamarádka mi doporučila hřiště od značky White Rhino, kterou jsem sehnala na webové stránce detskahriste.cz. A značka White Rhino https://www.detskahriste.cz/znacka/white-rhino/ je opravdu perfektní značka na trhu a je to firma s dětskými hřišti pro komerční účely. Tato hřiště se montují svépomocí podle různého postupu a přiloženého návodu. A také samozřejmě splňují opravdu nejaktuálnější normy pro vybavení dětských hřišť. Můžete ho mít jak na zahradě, tak také ve veřejných prostorech. Tato hřiště jsou z kvalitního smrkového dřeva a jsou udělané takovou míru, jak je potřeba. A jsou tam s montážními prvky také dodána všechna kování anebo zemní kotvy, šroubky a kryty a také montážní návod. Uvidíte sami, co vám bude nejvíce vyhovovat.