Zaplavte si bez obavUmět plavat je pro drtivou většinu lidí zcela normální věc, která se učí na základních školách. Děti zhruba ve druhé třídě začínají v rámci tělocviku docházet na kurzy plavání. Jde o skupinové lekce, a během několika týdnů se naučí vše – od základů až po několik plaveckých stylů. Bohužel při skupinových lekcích není takový prostor pro to, aby se lektoři věnovali všem dětem tak jak potřebují. Některé děti nejsou tak brzo natolik pohybově nadané, aby se učily stejným tempem s těmi nadanějšími žáky. I proto se část z nich plavat na základní školce v rámci výuky nenaučí a musí to dohánět později.

Čím jsou děti starší, tím chtějí mít více prostoru bez rodičů, což zahrnuje i aktivity například s kamarády. Velice často se děti baví návštěvami koupališť a bazénů, a proto je důležité aby uměly plavat a věděly, jak se ve vodě chovat aby nedošlo k úrazu. Bohužel ani všichni dospělí plavat neumí. Je to dáno právě tím, že se učit na základní škole, což ne všem vyhovovalo.

plavání bazén

Máte strach?
Bojíte se plavání, protože jste se to až do dospělého věku nenaučili? Trápí vás že nemůžete do vody s dětmi, protože máte strach do ní vlézt víc jak po kolena? Naučíme vás plavat za krátkou dobu a navíc opravdu dobře. Náš kurz plavání v Praze https://plaveckytrener.cz/
je vhodný pro každého, kdo si potřebuje osvěžit plavání a nebo se to naučit od základů.

žena v bazénu

Proč si vybrat naše kurzy?
Budete mít zaručený individuální přístup a názorné ukázky. Provedeme vás plaváním od A do Z. Naučíte se nejen základy nutné pro plavání, ale i různé styly, díky kterým se nebudete bát jít do velké hloubky. Individuální kurz je daleko lepší, protože máte trenéra po celou dobu trvání vaší hodiny jen a jen pro sebe, díky čemuž budete mít víc času na trénování různých pohybů. Naučte se plavat za poměrně krátkou dobu a nebojte se chodit do vody i tam kde to neznáte.