Může to pro vás být cestaStavba domu je věc, která se musí udělat opravdu pořádně, protože většinou jde o bydlení na celý život. Každý chce bydlet v takovém bydlení, které odpovídá jeho finančním možnostem a vkusu. Pokud byste se zeptali každého člověka v Česku v čem by chtěl bydlet, většina vám odpoví že v domě, a nejlépe v novostavbě. Bohužel to nejen kvůli nedostatku stavebních parcel není možné a tak je potřeba se někdy smířit i s bydlením, po kterém člověk zrovna netoužil. Kdo má ale na výběr, ten si nakonec rodinný dům vybere.

přízemní dům

Proč se nepouštět do rekonstrukce
Pokud vyloženě netoužíte po prvorepublikové vile pana továrníka, která má svůj genius loci, nejspíš dáte přednost něčemu novějšímu. Opravy starých a zanedbaných rozlehlých vil nebo mlýnů či statků jsou sice záslužné a mohou z nich být nádherné stavby i v dnešní době, ale je to finančně extrémně náročná renovace, kterou každý nezvládne. Daleko snazší je rekonstruovat obyčejný dům, ale i to může být problém, protože pořád je to práce, kdy musíte počítat s tím, že se mohou objevit problémy, o kterých nikdo neměl ani tušení.

nový dům

Postavit si můžete nový dům sami, a nebo si ho můžete nechat postavit. Ideální volbou je stavba na klíč. Mnoho stavebních firem se specializuje na stavbu nízkoenergetických bungalovů a mnohé z nich staví dokonce jen dřevostavby. My stavíme zděné domy i dřevostavby a v nabídce máme několik typových projektů. Jedním z nich je bungalov Concept 175 https://www.enerdomy.cz/katalog/concept-175, který se vyznačuje moderním exteriérem, a cenou necelých 5 milionů korun. Chcete mít luxusní moderní dům za přijatelnou cenu? Pak se obraťte na nás a vyberte si projekt, který vás chytí za srdce. Můžete si vybrat i levnější dům, který vám postačí zejména pokud jste samotný pár a nebo máte jedno dítě. Domy lze postavit samostatně nebo třeba s pergolou či garáží pro vás větší komfort.