Originální detaily


Postavili jste si rodinný domek, máte za sebou rok či dva stavění, shánění, stěhování a uklízení, a nastala doba, kdy váš domeček je hotový a vy konečně máte čas, abyste si jej začali vyšperkovávat. Co třeba kovaná brána? Nebo kované okenní mříže? Nebo kované ozdoby na zahradu? Plůtky, po kterých se budou popínat růže, nebo rovnou kovaný oblouk? Všechny kované výrobky budou ozdobou vaší zahrady, protože to budou jedinečné výrobky.

Kovovýroba Praha Artsmith vám nabízí kovaná díla, které dají vašemu bydlení umělecký nádech. Kované brány, ploty, mříže, ale i nožičky pod stoly, židle, to vše najdete v jejich nabídce. Určitě si budete moct i sami navrhnout nějaký doplněk, a šikovní kováři se budou snažit vám vykovat umělecká díla přesně podle vašich představ.

kovárna

Kované výrobky jsou vždy umělecká díla. Může jít jen o kovanou kliku nebo závoru, ale dá to bráně či dveřích úplně jiný charakter. Nejrůznější detaily, které dovede zručný kovář ukovat, to je mistrovské dílo, které bude vždy originální. Potřebujete originální dárek? A co nechat oslavenci ukovat něco, co je pro něj charakteristické? Vykovat jistě nejde úplně vše, ale ukovaná růžička nebo jiný druh kytičky, možná i zvíře, můžete se zkusit domluvit a uvidíte, třeba to bude pro kováře taková výzva, že ji s radostí přijme.

kovář

Kdo by neobdivoval ukovanou podkovu, která přináší štěstí a mívají ji nad dveřmi v mnohých starobylých chalupách. Kované závory byly také běžné na vratech do stodoly a řada dalších drobných prvků, které byly jak funkční tak estetické. To vše můžete mít u svého domku nebo chalupy také. Stačí kontaktovat firmu Artsmith a buď si vybrat z nabídky nebo si navrhnout vlastní umělecké dílko. Fantazii se meze nekladou a kováři budou jistě rádi za inspiraci. Ozdobte si dům či zahradu kovanými prvky. Jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy.