Parádně oblečené miminko


Taková maminka, která ráda parádí svoje dítko, to není ojedinělý jev, ale dá se vidět celkem často. Pokud tedy vaše kamarádka, sestra nebo někdo z rodiny očekává nový přírůstek, určitě neuděláte chybu, pokud je obdarujete něčím do šatníku. A právně pro tuto příležitost se hodí krásné soupravy, kde maminka, nebo respektive miminko bude mít tepláčky, tričko nebo body, čepičku a třeba i bryndáček a všechno v krásném kompletu, do barvy, holčičí nebo i klučičí provedení. Vyberte si oblečení pro miminka na Brumlík.cz a budete mít vystaráno, jako dárek naprosto ideální a nemusíte dál nic složitě vymýšlet.

kojenec

Pokud chcete, aby miminko mohlo využít komplet třeba při odchodu z porodnice, kupujte menší velikosti jako je 50 nebo 56. Pokud ale chcete, aby mu třeba vydrželo déle a dalo se použít na delší dobu, vezměte raději velikost větší, například 62 nebo 68. Maminky určitě ocení, pokud také vezmete třeba dupačky nebo tepláčky s capáčky, aby miminku nemusely ještě oblékat ponožky. Navíc takové dupačky jsou skvělé v tom, že zakryjí záda a netáhne tak miminku na ně. A ideální vymožeností dnešní doby jsou také zavinovací body, takže malému dítěti není třeba přetahovat nic přes hlavu, což zejména ocení maminky prvorodičky, které ještě nemají takové zkušenosti, jak s těmi nejmenšími zacházet a jak je správně držet, což se ale velmi rychle naučí.

deti

Jestliže ještě nevíte, co se narodí za dítě, zda kluk nebo holčička, můžete pořídit neutrální komplet, například v barvě kapučíno, který využije jak holčička, tak chlapeček, a navíc pak může mamince zůstat pro druhé dítko, pokud ho bude plánovat. K dispozici jsou také komplety v šedých a bílých barvách, které tento účel splní rovněž tak. Pokud ale chcete něco „prďáckého“ pro kluka, jako je motiv bagru, není problém. A pokud chcete pro holčičku celý komplet růžový, také není problém.