Pár rad u výběru dodavateleU koho vybrat kvalitní bazén. Dodavatelů a výrobců je spousta a na jaké kritéria se dívat, abyste se nenechali napálit, ale přitom měli vše, co chcete a potřebujete pro svůj komfort. Plastové bazény do země jsou jedny z nejprodávanějších, když nepočítáme bazény, které jsou určeny na jednu dvě sezóny. Tyto bazény si pořídí každý, kdo má málo prostoru a nechce bazén mít na stálo, ale to je trochu něco jiného my se bavíme o bazénech, které by vám měli vydržet usazené v zemi několik let. Jsou to bazény kvalitní s ideálním příslušenstvím, který zajistí veškerý chod bazénu. To už není jen tak vybrat si správného obchodníka. Na co se při vybírání dívat.

prodej bazénů

Prvním kritériem je kvalitně zpracování samotné bazénové vany. Musí být z tvrdého a pevného materiálu, který dlouho vydrží a hned se pouhým bouchnutím neoloupe nebo nepraskne. Na bazén by měla být určitá záruka na jeho kvalitu. Neberte hned prvního dodavatele a udělejte si průzkum u více firem. Někteří vám budou nabízet slevy, ale může to být jen klička, jak se zbavit starých, nechtěných kusů. Na to si dejte pozor ne každá sleva je dobrá.

Druhou radou je servis a možnost montáže. Přece si nebudete zprovozňovat bazén sám. Budete k tomu potřebovat odborníka, který ví, co kam patří a co je vše potřeba ke správnému zapojení. Když obchodník nebude mít tuto možnost, jděte někam jinam. Nikdo se nechce trápit se stavbou bazénové filtrace a umístění těžké bazénové vany. Montáž a kvalitní servis by měl být součástí firmy. Když se něco s bazénem přihodí, nechcete shánět servis, o kterém nic nevíte. Chcete jen zvednout telefon a zavolat dané osobě, která vám s problémem co nejdříve přijede pomoci.

prodej bazénů

Poslední podmínkou je vše na jednom místě. Abyste si mohli vybrat z více druhů filtrací, bazénu a příslušenství, které je možné u daného bazénu mít. Chcete mít slaný bazén i s filtrací na tento typ bazénu? Nenechte se odradit a stůjte si za svým přáním. Když firma nebude ochotná nebo nebude mít tyto možnosti, jste na špatném místě. Prodej bazénů je pro mnohé jen byznys nenechte se ošidit.