Peníze jako na zavolanou


Někomu se může zdát vaše finanční situace snadno řešitelná, ovšem nikdo nevidí, jaké jsou vaše příjmy, výdaje , málokdo bude vědět, jestli jste se někdy opozdili s termínem nějaké platby a není vůbec těžké se stát pro banku nebonitním klientem – a tedy, nezískat úvěr či hypotéku. Ať už potřebujete nemovitost koupit, opravit, kompletně předělat či byste rádi vyřešili dědictví v rodině, můžete se obrátit na nás. Pro takové případy je zde americká nebankovní hypotéka, která nabídne možnosti řešení. Dokážeme zpracovat individuální nabídku, která vám bude vyhovovat a také umíme být rychlí.

cesta ke snům

V bance může trvat schvalovací proces i několik týdnů, znamená mnoho papírování, podepisování dokumentů, řešení pojištění a dalších věcí. S námi stačí vyplnit jednoduchý formulář, ve kterém se vás ptáme na podstatné údaje, podle kterých jsme schopni zpracovat nabídku na míru. Jsme dokonce schopni udělat nabídku některým podnikatelům či půjčit peníze na firemní projekty. Očekávat u nás můžete také nízké splátky, a můžeme zajistit dokonce i pro ty klienty, kteří se nějakým způsobem zapsali do bankovních registrů – víme, že je to poměrně jednoduché, a každý si zaslouží druhou šanci.

snadná řešení

A jaké jsou vlastně podmínky? Zakládáme si na tom, že nepožadujeme žádné platby předem. Uhradíme i odhad zastavované nemovitosti, nebudeme požadovat desítky dokumentů a potvrzení, a tak celý proces proběhne rychle a efektivně. Doba splatnosti se pohybuje mezi jedním rokem a třiceti lety. Umožňujeme předčasné splacení úvěru bez problémů a postihů. Potřebujeme od vás vědět především informace o nemovitosti, vidět alespoň pár fotografií pro zhodnocení, zdali je objekt vhodný k zástavě, a pokud byste nechtěli řešit takové záležitosti po internetu či telefonu, můžeme si sjednat schůzku nebo za vámi rovnou dojedeme. Nejprve dostanete nezávaznou nabídku, a pak se můžete rozhodnout, jestli by vám takové podmínky vyhovovaly.