Trápí vás stárnutí?Stárnutí je nezvratný proces, kterým si musíme projít všichni. Nedá se zastavit, ale můžeme ho zpomalit. Výrazně nám v tom může pomoct třeba celá řada doplňků stravy. Měli bychom jíst vyváženě tak, aby našemu tělu nic nechybělo. Jestli nechcete mít spoustu vrásek, které jsou navíc někdy velice hluboké, je dobré upravit mimiku a nadbytečně ji nepoužívat. Je také nutné dostatečně pít čistou vodu, a vyhýbat se kouření a alkoholu. Komu na vzhledu záleží, ten se o sebe bude starat dobře.

kolagen prášek

Všichni asi ví, že jednou z nejlepších látek, která zpomaluje stárnutí, je kolagen na pleť Orcacollagen. Ten se dá používat jak v kosmetice, tak jako doplněk stravy. Největší vliv na pleť má to, co našemu tělo dodáme zevnitř, ale rozhodně nesmíme zapomínat ani na to, jakou kosmetiku používáme. Je potřeba používat krém s SPF, a to na ruce, obličej, dekolt i krk. Právě v těchto místech je stárnutí vidět nejvíc, protože pokud nebudete SPF používat, vzniknou na těchto místech pigmentové skvrny. A těch se už nezbavíte. Vysoké sluneční záření také podporuje vznik vrásek.

starší žena

Když budete mít pleť dostatečně vyživenou zevnitř, sníží se vznik pigmentových skvrn i vrásek. Nejlepší je začít kolagen užívat okolo třicátého roku věku, protože to je doba, kdy naše těla ztrácí schopnost si kolagen tvořit sama. Vyberte si nějaký dostupný kolagen, a to nejlépe ve formě prášku, který se smíchává s vodou. Tento kolagen je velmi účinný, ale měli byste dbát na to, abyste si koupili kvalitní kolagen. Ten nejlepší je vyrobený z mořských ryb, a má opravdu prokazatelné účinky.

Když se o sebe budete svědomitě starat, jen těžko budete vypadá starší než jste. Správná péče o tělo a obličej vám zaručí, že budete vypadat o hodně lépe než vaši vrstevníci, kteří o sebe tolik nepečují. Objednejte si svou první dávku kolagenu a za pár let si poděkujete.