Zajímavosti o HHC

HHC je zkratka pro pojem Hexahydrokanabinol. Jde vlastně o formu konopí. Rozdíl je v tom, že THC (Tetrahydrokanabinol) je v České republice ilegální. Naopak již zmiňované HHC a je legální v oblasti prodeje. Tento druh konopí je v České republice v podstatě novinkou a zájem o podrobnější informace stále roste. K nám do ČR se dostalo z USA. Existuje mnoho diskusí o legálnosti výroby HHC, o jeho účincích na lidský organismus a mnoho dalšího. Je ohledně tohoto tématu spousta dedukcí.

vape pen

Zaměřila bych se nyní na ty účinky. Uvádí se více negativních než pozitivních. Nejsou prokázané se stoprocentní jistotou, ale odborníci zmiňují tyto:

Negativní vedlejší účinky – nespavost, paranoidní stavy, podráždění očí, sucho v ústech, vysoký tlak, závratě či úzkosti.
Pozitivní účinky na lidský organismus – zmírňuje bolest, navozuje pocit pohody a uvolnění, lépe se usíná.

Když se na to podíváme a shrneme si to, je určitě lepší produkty z HHC pouze sbírat například jako sběratelské kousky, než užívat vnitřně a škodit tak svému zdraví. Relax a dobré usínání se dá zvládnout jinými, lepšími a zdravějšími způsoby.
Máme pro Vás skvělý tip na sběratelské kousky s HHC. Znáte HHC Vape pen?

vape pen

Je to v podstatě jednorázová elektronická cigareta s obsahem látky HHC. Prodávají se s různými intenzivními příchutěmi/vůněmi. Například bylinné, se sladkým ovocem nebo citrusové. Balení produktu bývá ve stylových krabičkách. Což je jako forma sběratelského kousku velmi žádoucí. Cena HHC Vape pen je 900 korun českých na webových stránkách www.hhcpoint.com. Jejich výrobky jsou velice kvalitní a všechno, co propagují a následně prodávají na svém e-shopu, prochází důkladnými a přísnými testy. V jejich nabídce naleznete i další produkty s obsahem HHC. Například květy, gummies nebo třeba pre-rolls. Pokud jsou Vám názvy neznámé, nevadí. U všech produktů naleznete fotografické vyobrazení pro představu i dostačující popis.