Zásuvky a vypínače mohou být moderní, stylové a funkční zároveň

Nákup zásuvek se může zdát jako maličkost, ale ve výsledku s nimi můžete celý svůj domov ucelit, anebo naopak rozdělit. Výběr se na první pohled zdá jednoduchý, ale i tak jednoduché interiérové prvky je zapotřebí dobře naplánovat a zvolit ty nejlepší pro daný typ domova.
rozsvícená žárovka

Jako první vše spočítejte

Věcí, kterou za každou cenu musíte udělat ještě před návštěvou obchodu nebo e-shopu, tak je kalkulace. Projděte si jednotlivé místnosti včetně chodby a koupelny a spočítejte, kolik spotřebičů zde budete využívat a potřebujete je zapojit do sítě. Stejně tak se někdo rozhodne klasicky pro jeden vypínač v pokoji, ale hodně lidí se rozhoduje pro dva. Jeden u dveří a druhý nad pohovkou či postelí.

Spoléhejte na jednotný vzhled

Toto je asi zřejmé, ale hodně lidí na to zapomíná. Zásuvky a vypínače by měli mít jednotné provedení. Všichni je považují za párové produkty, a proto by měly být ve stejném designu. Nabídka Unica plus nabízí jedinečný a přitom ucelený vzhled, který se hodí do většiny interiérů a vybírat můžete nejen z různých stylů, ale také barev.

Nejde jen o barvu

Nabídka je v dnešní době skutečně široká a výrobci často experimentují. Proto si můžete pořídit nejen klasické, tlumené i výrazné barvy, ale také různé tvary. Zamyslete se nad stylem svého domova. Je v industriálu a hodí se do něj kulaté vypínače? Anebo budou vhodnější dnes hojně používané čtvercové s kulatými rohy, anebo tradiční s ostrými rohy?
připravené kabely na zásuvku

Už dávno nejde jen o bakelit

Plastové produkty jsou stále nejprodávanější především kvůli nízké ceně a dlouhé trvanlivosti. Pokud ale chcete něco trochu jiného, můžete se podívat i na dřevěné, kovové nebo keramické varianty. Volba materiálu hodně ovlivní nejen konečnou cenu, ale také vzhled místnosti jako takové. Stačí jen věnovat pozornost detailům a nebát se obrovské nabídky, která na vás čeká.